Pragniemy poinformować, że został uruchomiony internetowy Portal Pacjenta

Szanowni Pacjenci,

Wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy poinformować, że został uruchomiony internetowy Portal Pacjenta. Daje on wiele możliwości korzystania z usług Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum bez konieczności wychodzenia z domu.  

Za pośrednictwem strony internetowej Portalu Pacjenta świadczone są następujące usługi:

  1. E-rejestracja –
Czytaj więcej ...

Szczepienia dziewczynek przeciwko wirusowi HPV

Ze względu na stan epidemiologiczny realizacja Programu szczepień przeciwko wirusowi HPV została przesunięta na okres jesienny. Terminy szczepień I dawki wyznaczone będą na miesiąc wrzesień i październik 2020r.

Została zakończona procedura przetargowa i istnieje możliwość zakupu szczepionki przeciwko wirusowi HPV GARDASIL 9,  w związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do rodziców dziewcząt urodzonych w roku 2008 o wypełnienie druku „Zgoda rodzica / opiekuna prawnego na szczepienie osoby nieletniej objętej świadczeniami zdrowotnymi” i dostarczenie go do szkoły bądź do naszej przychodni.

Czytaj więcej ...

Podziękowania

Pragniemy bardzo podziękować Pracownikom Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu Sp. z o. o. za wsparcie i dodatkową pomoc w tym niezwykle trudnym czasie pandemii i darmowe przekazanie przyłbic ochronnych  dla naszych pracowników medycznych.

Brawa dla Was !!!!!!!!!!! Dziękujemy !!!!!!!

Dyrekcja i Pracownicy SP ZOZ „Centrum” w Opolu

Czytaj więcej ...

Ważne Poradnia Medycyny Pracy

Szanowni Państwo

Realizujemy dla Państwa świadczenia z zakresu medycyny pracy:

  • badania wstępne
  • badania kontrolne po niezdolności do pracy trwającej dłużej niż 30 dni.
  • Ważność badań okresowych, których termin ważności upłynął po 7 marca 2020 roku została przedłużona o 60 dni po zakończeniu trwania stanu epidemii lub zagrożenia epidemicznego.
Czytaj więcej ...

Adresy e-mail do kontaktu

Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości kontaktu z poradniami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adresy elektronicznych skrzynek znajdują się w zakładkach „KONTAKT” i  „PORADNIE”

Czytaj więcej ...